Your shop of Customer-oriented services FOTOAUTOMAT at Novodvorská Plaza shopping mall

Shop FOTOAUTOMAT

Digitální fotoautomaty PRO-MATIC ČR jsou samoobslužné fotokabiny nové generace, postavené na současných technologiích digitální fotografie a počítačového zpracování obrazu. Jsou pečlivě navrženy podle dlouholetých zkušeností společnosti PRO-MATIC ČR s provozem starších generací fotoautomatů, zejména s ohledem na kvalitu fotografií, spolehlivost a bezpečnost provozu, snadnou použitelnost a atraktivní design odolný proti vandalismu.

Fotoautomaty komunikují s uživateli v češtině a několika světových jazycích, hlasová komunikace a bezbariérový přístup usnadňují použití i lidem s handicapem.

Ovládání fotoautomatů je díky dotykové obrazovce a jednoduchému návodu rychlé a intuitivní, pohotový zákazník odchází s fotografiemi za pouhou 1 minutu.

Kabiny nabízejí kromě obvyklých průkazových fotografií v barevném i černobílém provedení také portréty, řadu druhů veselých fotografií či pohlednic a pestrý výběr kalendářů s různými motivy.

Průkazové fotografie z našich automatů splňují požadavky na průkazové foto v ČR i EU nejen z hlediska formátu, ale i z hlediska kvality a barevné stability obrazu.

Platební modul automatu umožňuje platbu v Kč i v €urech.

Automaty jsou denně kontrolovány a zejména čištěny, aby neustále budily ten nejlepší dojem.

#JustAsk

We answer
within one hour
on our facebook page

Ask your question
Opening hours
Opening hours
Monday through Sunday, 9 AM till 9 PM

Phone : +420 225 437 100

Top